STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (0)
Opinie (4)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (1)
Archiwum (0)
Foto (0)
  CYTATY

*Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.*
(Kazimierz Górski)
 

 
REGULAMIN  

Regulamin rozgrywek Ligi WLF opiera się na oficjalnych zasadach gry w piłkę nożną publikowanych przez FIFA wraz ze sposobem organizacji WLF ustalonym przez zarząd Ligi.


1. Terminy rozgrywek są ustalane przez organizatorów ligi WLF.

2. W szczególnych przypadkach na wniosek kapitanów obu drużyn może zostać wyznaczony dodatkowy termin na rozegranie spotkania - nie później jednak niż dwa tygodnie od pierwotnej daty. Prośbę o zmianie terminu przesyłamy najpóźniej w czwartek poprzedzający mecz (informacje przesyłamy zarówno do drużyny przeciwnej , jak i do organizatorów) W przeciwnym razie drużyna, która nie stawi się na mecz w wyjściowym składzie przegrywa walkoverem 10:0.

3. Mecz trwa 2x30 minut + 10/15 minut przerwy.

4. Mecze rozgrywane są przez drużyny złożone z 7 zawodników. W wyjątkowych okolicznościach dopuszczalna jest gra w mniejszych składach (ze względu na rozmiary boiska lub kłopoty kadrowe). Minimalna liczba graczy na boisku to bramkarz + czterech graczy w polu, drużyna której przeciwnik stawi się na boisku w mniejszym składzie ma prawo żądać walkowera automatycznie (maksymalny czas oczekiwania na "ewentualne" przyjście brakującego zawodnika wynosi 20 min. od planowanej godziny rozpoczęcia meczu). Zmiany zawodników podczas gry na zasadach hokejowych.

5. Zgłoszona drużyna może składać się maksymalnie z 18 zawodników, a minimalnie z 10. Drużyny zobowiązane są do posiadania jednolitych strojów.

6. Zgłoszenie drużyny do rozgrywek oznacza akceptacje regulaminu.

7. Składy podane organizatorom są obowiązujące. Zabrania się występowania jednego zawodnika w dwóch różnych drużynach. Minimalny wiek zawodnika to 10 lat, maksymalny 17 lat. 8. Wszelkie kwestie sporne należy zgłaszać do organizatorów.

8. Mecze rozgrywane są w weekendy o godzinie wyznaczonej w terminarzu. O miejscu rozegrania meczu decyduje Zarząd Ligi.

9. Wulgaryzmy i chamskie zachowanie na boisku nie będą tolerowane w naszej lidze nie zastosowanie się do upomnień Zarządu Ligi w tym względzie będzie groziło karaniem ujemnymi punktami, a nawet w drastycznych przypadkach wykluczeniem.

10. Na koniec sezonu Zarząd Ligi ma prawo odjąć drużynie punkty karne za brak subordynacji w stosunku do ogólnych zarządzeń podejmowanych w celu usprawnienia rozgrywek.

11. Nasze FORUM to nie czat - nie używamy tu słów wulgarnych i obraźliwych dla innych uczestników. Każdy kto chce się zarejestrować zobowiązany jest po nick'u podać nazwę drużyny, z której jest (lub której kibicuje). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo usunięcia niewłaściwych postów.

12. Podany regulamin może ulec zmianie.


Kontakt z Zarządem Ligi: tel: wkrótce e-mail: rooney.kamil[ANTYSPAM*]@gmail.com (tymczasowo)

*-skasowac wstawke [ANTYSPAM]


 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (0)
Drużyny (9)
Forum (206)
Foto (0)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Warszawska Liga Futbolowa - Warszawa